قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. ورق استیل
  4. chevron_right
  5. قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران

قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران و ورق استیل ضد زنگ بر اساس ضخامت و آلیاژ سازنده آن قیمت های متفاوتی دارد و در مورد قیمت ورق استیل باید به خاطر داشته باشید که : ضد زنگ بودن ورق های فولادی مهمترین عامل در تقاضای زیاد این محصول است.
به دلیل تأمین قسمت زیادی از این تقاضا از طریق واردات ، این محصول نوسانات قیمت زیادی را تجربه می کند.
تهیه ورق های فولادی با قیمت مناسب به یکی از نگرانی های فعالان این حوزه تبدیل شده است. ماده اولیه ای که برای ساخت این نوع ورق استفاده می شود با توجه به درصد کربن ، نیکل و کروم موجود در آن انواع مختلفی دارد اما معمولاً از یکی از انواع ورق های استیل طرح دار در بازار تهران از یکی از انواع 304 ، 316 ، 420 ، 310 ، 321 309 و 430. ساخته می شوند.
قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران عاملی که باعث تغییر قیمت ورق های استیل می شود ، دامنه ضخامت گسترده ورق های تولیدی است که از 0.3 تا 50 میلی متر متغیر است.
فیلتر حاشیه صفحه به شما امکان می دهد از طریق لیست قیمت ورق های استیل جستجو کنید و با انتخاب ضخامت و استاندارد مورد نیاز خود می توانید به سرعت به قیمت ورق مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران

ورق استیل طرح دار فلزی

ورق استیل طرح دار در بازار تهران عرضه شده در بین محصولات فلزی ساخته شده از فولاد ضد زنگ (ورق) ، ورق های فولادی طرح دار (ورق فولادی طرح دار تزئینی) معمولاً به صورت برآمدگی یا طرح های سه بعدی با نورد یا فشار دادن تشکیل می شوند.
ممکن است طرح برجسته فقط در یک طرف باشد و در طرف دیگر یک سطح صاف تخت یا به شکل طرح های سه بعدی که به صورت جفت در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.
ورق های فولادی طرح دار توسط نورد سرد در کارخانه های تولیدی یا توسط پردازنده های تخصصی ، با استفاده از غلتک های طرح دار یا غلتک های بافتی برای ایجاد خصوصیات سطح ورق تولید می شوند.
قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران و ورق های طلای طلایی طرح دار در ابعاد استاندارد کارخانه یا متناسب با ابعاد و اندازه های مورد نظر شما ارائه می شود.
شما می توانید انواع ورق های استیل طرح دار را سفارش داده و خریداری کنید و از قیمت ورق های استیل طرح دار بصورت آنلاین یا حضوری اطلاع داشته باشید.
همچنین می توانید برای فروش ورق های استیل طرح دار و یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ورق استیل 304

انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران

ورق استیل  از ورق مقاطع فلزی ساخته شده که فولاد خالص با ترکیبی از عناصر دیگر است. ورق های استیل  ضد زنگ در آلیاژها و کاربردهای مختلف تولید و عرضه می شوند.
ورق های فولادی رنگی و طرح دار در انواع زیر بازار تهران موجود است:
ورق استیل طرح دار رنگی
ورق استیل طرح داررنگ طلایی
ورق استیل طرح دار رنگ دودی
ورق استیل طرح دار رنگ نقره ای
ورق استیل طرح دار گندمی
ورق استیل طرح دار خشدار
ورق استیل طرح دار طرح چوب
ورق استیل طرح دار طرح ابر و باد

قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران

مشخصات ورق استیل طرح دار

اگر با نورد گرم ورق یا صفحه تولید شود می تواند 1 میلی متر باشد یا اگر با نورد سرد ورق یا صفحه تولید شود ، می تواند 2 میلی متر باشد.
تکمیل فرآیند 1 میلی متری با الگوهای صفحات چکش دوربر مورد استفاده در صفحات کف مشخص می شود.
ورقه های استیل طرح دار 2 میلی متری  دارای بافت نرم تری برای پروژه های معماری است. طراحی خاص الگوها در استاندارد تعریف نشده است به همین ترتیب قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران تغییر میکند
طرح های بافتی از طریق ضخامت تولید شده در نورد جفت در انواع طرح ها موجود است ، که باید با پیمانکاران توافق شود.
عکس ورق استیل طرح دار موجود در انبار بازار تهران طرح هایی از جمله سطوح بازتابنده کم ، طرح های منظم مانند الماس و طرح های راه راه و غیره ، به کمک رول های خراشیده شده سبک و رول های عمیق تر به صورت تصادفی (با تکرار محدود غلتکی) ساخته می شود
که این کاملاً انتزاعی است
یا ممکن است مانند سایر مواد مانند مهره های چرمی یا پارچه های بافته شده ساخته شده باشد. نمونه هایی از این را می توان در راهنمای معماران برای فولاد ضد زنگ (SCI-P-179) یافت.
طرح ها معمولاً با مواد نورد سرد با 2D ، 2B و 2R استفاده می شوند و می توانند در ترکیب با طیف گسترده ای از محصولات رنگی برای تولید طیف گسترده ای از پوشش ها و بافت ها استفاده شوند.

قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران

کاربرد انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران

ورق های استیل ضد زنگ نورد سرد معمولاً در گریدهای مختلف از جمله 1.4301،304 و 1.4401،316 موجود است و مقاومت و سختی صفحه را بیش از حد انتظار افزایش می دهد و همین روند بر قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران تاثیر دارد
این نوع فولاد بطور قابل توجهی سخت می شود و مقاومت آن را افزایش می دهد ، در نتیجه سختی صفحات فولاد ضد زنگ طرح دار افزایش می یابد.
از این افزایش مقاومت می توان برای حفظ وزن انواع ورق های استیل ضد زنگ طرح دار نیز استفاده کرد.
انواع ورق های استیل ضدزنگ طرح دار در بازار تهران سطح ورق های فولادی ضد زنگ با طرح تزئینی همچنین می تواند جلوه بصری جلوه های بیرونی را که گاهی روی ورق های بدون پوشش مشاهده می شود ، مهار کند.


این باعث می شود ورق های استیل ضد زنگ طرح دار به ویژه برای ویژگی های داخلی و خارجی مفید باشند.
علاوه بر این ، سطح خرد شده و سخت شده این غلتک یا کمپرسور همچنین به پوشاندن اثرات خراش کمک می کند.
این باعث می شود که این پوشش ها به ویژه برای مناطقی با سطح تماس زیاد مانند درب های بالابر ، پانل های روکش و پانل ها و همچنین سایر نقاط تماس ساختمان مانند پانل های دیواری ، پوشش ستون ها ، کیوسک های فروش و غیره مناسب باشد.
طرح های با بافت ضخیم همچنین می توانند برای کاهش اصطکاک لغزش در برنامه هایی مانند دستگاه های غذا و نوشیدنی و تجهیزات توزیع ، میزهای سوپرمارکت ، ماشین های عکاسی و غیره مفید باشند این مورد هم چنین بر قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران تاثیر دارد
در مقایسه با ورق های استیل ضد زنگ تخت ، ورق های طرح دار نیز باعث اتلاف گرما می شوند و بنابراین می توان از آنها برای کاهش دمای سطح وسایل تولید کننده گرما استفاده کرد.

ارزیابی خود را از مقاله قیمت انواع ورق استیل طرح دار در بازار تهران بیان کنید


[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست